Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wycena kurtyn paskowych PCV

Nasze kurtyny paskowe mają szerokie zastosowania. Z tego powodu stawiamy na indywidualną wycenę produktów. Tylko w ten sposób proponowana cena może odzwierciedlać jakość wykonania oraz mnogość opcji i standardów, w jakich produkujemy kurtyny.

Udostępniamy dwie możliwości dokonania wyceny. Pierwszą z nich jest skorzystanie z intuicyjnego konfiguratora na stronie internetowej. Za jego pomocą można dowolnie wybierać różne warianty oferowanych produktów, które wpływają na ostateczną cenę kurtyn paskowych. Wraz z wprowadzanymi zmianami koszt zostaje automatycznie przeliczony i wyświetla się na bieżąco nad opcją zamówienia. Drugi sposób to z kolei wysłanie zapytania ofertowego drogą mailową. Nasi pracownicy natychmiast przystąpią do opracowywania kosztorysu. Gotowa wycena jest jak najszybciej odsyłana na adres klienta.

Jedną z zalet korzystania z usług producenta profesjonalnego asortymentu jest możliwość otrzymania produktu za stosunkowo niewielkie pieniądze, ponieważ transakcja odbywa się bez pośredników. Jeśli chodzi o kurtyny paskowe PCV cena jest więc wyjątkowo przystępna.

Cena kurtyn paskowych jest podawana w odniesieniu do sztuk i w wersji brutto. Do całkowitego kosztu zamówienia należy doliczyć jeszcze kwotę wysyłki. Wszystkie szczegóły są dokładnie opisane na naszej stronie podczas dokonywania zakupu.

Zachęcamy do kontaktu lub skorzystania z naszego konfiguratora cen kurtyn paskowych PCV. W obu przypadkach otrzymają Państwo idealnie dostosowaną wycenę w ekspresowym tempie. Ponadto służymy profesjonalnym doradztwem – nasi przedstawiciele pomogą w wyborze najkorzystniejszego cenowo produktu z punktu widzenia klienta.

pixel