Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kotary PCV foliowe paskowe

( ilość produktów: 20 )

Kotary PCV są nieocenione w wielu miejscach. Możesz je zamontować w magazynach, wyjściach, przejazdach, przejściach komunikacyjnych, bramach wyładunkowych itp. Mają za zadanie oddzielać i zabezpieczać stanowiska pracy. W tej kategorii znajdziemy kotary foliowe doskonałej jakość, które z pewnością spełnią Twoje potrzeby! Przekonaj się już teraz, dlaczego warto wybrać niezawodne kotary paskowe. Czym cechują się te produkty? Co warto o nich wiedzieć? W jakich miejscach są stosowane?

Kotary PCV

Jak już wiesz, kotary paskowe sprawdzają się do wielu zastosowań. Gdzie możesz je zastosować? Najczęściej są montowane w spichlerzach, halach z żywnością, zakładach przetwórstwa spożywczego, czy też śluzach transportowych. Nie zapominaj o tym, że szeroka oferta łączy się z atrakcyjnymi cenami, dzięki czemu każdy klient jest zadowolony z zakupu. Kotary foliowe mają szereg ważnych cech, które warto poznać bliżej! Na jakie cechy powinieneś zwrócić uwagę?

Kotary foliowe - najważniejsze cechy

Jakie cechy mają kotary PCV? Przede wszystkim warto docenić ich szczelność. Nie przepuszczają zimnego powietrza, wiatru i ciepła, dlatego ogrodzona strefa zachowuje odpowiednią temperaturę. Ponadto, cena kotar tego typu nie jest wysoka. Ich zadaniem jest głównie odseparowanie od siebie dowolnych przestrzeni, tak aby zachować komfort w miejscu pracy. Tworzą niezawodną barierę, którą ludzie mogą łatwo pokonać. Nic więc dziwnego, że są stosowane w miejscach o dużej intensywności ruchu.  Kotary foliowe to niezbędne rozwiązania w zakładach produkcyjnych i halach magazynowych. Użytkownicy doceniają brak ryzyka utraty ciepła z pomieszczenia. Jest to związane między innymi z właściwościami izolacyjnymi materiałów. Z kolei w miejscach z niską temperaturą kotara tego typu sprawia, że do wnętrz nie przedostaje się ciepłe powietrze. Dlaczego tak jest? Nowoczesne kotary PCV opierają się na szczelnych materiałach, które spełniają wymogi każdego użytkownika. Inwestycja ta bardzo szybko się zwróci w formie mniejszych rachunków za energię. To rozwiązanie na długie lata, które ma szerokie grono zwolenników. 

Co jeszcze warto wiedzieć?

Co jeszcze zapewniają kotary paskowe? Produkty te są bezpieczne dla zdrowia, gdyż posiadają najważniejsze atesty i certyfikaty. To wskazuje, że kotary zastosować można także w spożywczych branżach. Pamiętaj o tym, aby zwracać uwagę na uzyskane atesty, gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania.  Niezawodne kotary foliowe są odporne na uszkodzenia i trwałe. Zostały wykonane z elastycznej folii, która jest odporna na zrywanie, zginanie i rozciąganie. W efekcie możesz je wykorzystać także w miejscach o dużym natężeniu ruchu mechanicznego i pieszego.  Produkty te zakupić możesz w internetowym sklepie, ciesząc się atrakcyjnymi cenami i bardzo dobrą jakością. Do wyboru masz wiele propozycji, które powinieneś dobrać zgodnie z danym miejscem i własnymi potrzebami. Solidne i trwałe kotary PCV będą służyć w zakładzie pracy przez wiele lat, ograniczając jednocześnie straty ciepła i generując oszczędności. 

pixel