Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kotary przemysłowe

( ilość produktów: 20 )

Kotary przemysłowe są bardzo często stosowane w zakładach pracy różnego rodzaju. Stworzone zostały z solidnych materiałów, co wpływa na ich szczelność i niezawodność. Przed wyborem kotary foliowej powinieneś zastanowić się, jakie są Twoje oczekiwania i w jakim miejscu chcesz zastosować to rozwiązanie. W każdej chwili możesz skorzystać z pomocy sprzedawcy podczas doboru kotary przemysłowej wysokiej jakości! Sprawdź, czym cechują się te produkty. 

Kotary przemysłowe

Co dają kotary przemysłowe? Musisz wiedzieć, że pozwalają one skutecznie odseparować od siebie dwie przestrzenie. Tworzą szczelną barierę, którą bardzo łatwo można pokonać. To sprawia, że są używane także w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Kotary foliowe przemysłowe mają niezwykle szerokie zastosowanie -od zakładów produkcyjnych, po hale magazynowe. Jakie cechy mają te produkty? Kotary tego typu wyróżniają się oszczędnościami, co związane jest ze szczelnością. Są niedrogie i mają praktyczne właściwości, doceniane przez użytkowników. Ogromną zaletą jest to, że montaż kotary przemysłowej pozwala obniżyć straty energii nawet o 50 procent! Dlaczego tak jest? Warto wiedzieć, że w miejscach o intensywnym ruchu trudno jest zachować stałą temperaturę. Cały czas poruszają się tutaj ludzie i maszyny, przez co mieszają się ciepłe i zimne masy powietrza. To z kolei wpływa na niekorzystny bilans energetyczny i wyższe rachunki za ogrzewanie lub klimatyzację. Z pomocą przychodzą kotary PCV przemysłowe, ograniczające wydatki w każdym miejscu!

Szczelne kotary PCV

Kotara przemysłowa ma wiele ważnych cech, które powinieneś poznać już teraz. Nie zapominaj o szczelności - kotary nie przepuszczają wiatrów, ciepła i zimnych powiewów powietrza. Dzięki temu możesz cieszyć się zachowaniem stałej temperatury w danym miejsc. Ponadto, atutem jest niewielka cena zakupu kotary PCV. Za paski zapłacisz ok. kilkuset złotych, a wydatek bardzo szybko się zwraca pod postacią niższych rachunków za energię.  Poza tym kotary przemysłowe są także bezpieczne dla zdrowia. Posiadają niezbędne atesty higieniczne i certyfikaty, potwierdzające bezpieczny skład materiału. To wskazuje, że kotara może Tobie służyć w branży spożywczej. Pamiętaj o tym, że nie wszystkie pasy sprawdzą się w przemyśle rolno-spożywczym, co wiąże się z właściwościami polichlorku winylu. Bezpieczeństwo kurtyn przemysłowych potwierdzają jedynie odpowiednie certyfikaty i atesty, którym warto przyjrzeć się bliżej.  Niezawodne kotary PCV przemysłowe spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Gdzie możesz je kupić? Szeroka oferta jest dostępna w internetowym sklepie, gdzie skorzystasz z atrakcyjnych cen i wysokiej jakości produktów. Dzięki temu masz pewność, że kotara przemysłowa nie jest zakupem jedynie na kilka miesięcy. To rozwiązanie posłuży wiele lat w miejscach pracy, zapewniając ograniczenie strat ciepła, wygodę i komfort każdego dnia. Wszystkie te aspekty wpływają na wysoką popularność solidnych kotar przemysłowych wykonanych z PCV.

pixel