Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kotary przeźroczyste

( ilość produktów: 20 )

Kotary przeźroczyste to rozwiązanie, które jest bardzo chętnie wykorzystywane w miejscach pracy. Często sa nazywane również jako kurtyna plastikowa na drzwi lub kurtyna paskowa pcv. Mają za zadanie zatrzymywać hałas i ciepło, jednocześnie nie utrudniając przechodzenia w danych obszarach. Istotną cechą jest tutaj połączenie izolacyjności z łatwym przemieszczaniem się przez kurtynę, co wpływa na zastosowanie praktycznie w każdej branży. W procesie produkcji kurtyn przeźroczystych stosowany jest materiał PCV, odznaczający się wieloma pożądanymi cechami. Kiedy warto postawić na kotary z PCV? Jakie właściwości mają te produkty?

Kotary PCV przeźroczyste

Nie zapominaj o tym, że kotary PCV przeźroczyste są wykonywane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Możesz zamówić kurtyny na wymiar, dzięki czemu idealnie dopasujesz je do danego miejsca. Dostosowanie wymiaru sprawia, że nie musisz się ograniczać. W każdej chwili skorzystasz także z fachowe doradztwa ekspertów podczas poszukiwań najlepszej opcji dla siebie. Kotara przeźroczysta to jedna z wielu dostępnych propozycji w sklepie online. Ogromnym atutem takiej kotary jest to, że może chronić pomieszczenie lub towary przed szkodliwym promieniowaniem UV. Co jeszcze jest ważne? Kotary przeźroczyste odznaczają się praktycznością i wytrzymałością. Zostały wyprodukowane z materiałów wysokiej jakości, doskonale radzących sobie w każdych warunkach. Dzięki temu zastosujesz je także przy ujemnych temperaturach. Kurtyna przydaje się jako izolator termiczny, przy czym nie utrudnia przechodzenia. Nawet w miejscach o intensywnych ruchu zachowasz komfort i bezpieczeństwo. 

Funkcjonalne kotary foliowe przeźroczyste

Warto zauważyć, że kotary foliowe przeźroczyste zapewniają uszczelnienie przestrzeni pomieszczeń i zmniejszają ryzyko powstawania przeciągów. W przemyśle spożywczym doceniane jest to, że ograniczają przenikanie zapachów. Ponadto, wpływają na odpowiednią cyrkulację powietrza i niwelują straty ciepła lub zimna. Kotara z powodzeniem zniweluje hałasy, które generowane są przez maszyny. Zapobiega także przedostawaniu się do wnętrza kurzu, pyłów i insektów.  W asortymencie sklepu online znajdziesz efektowne kotary paskowe przeźroczyste, cieszące się dużym uznaniem na rynku. Nowoczesne projekty wpływają na kompleksowe rozwiązania i wysokie bezpieczeństwo w miejscu pracy. Są one przystosowane nawet do trudnych warunków, dlatego zastosujesz je w suszarniach, chłodniach itp. Proponowane są różnorodne opcje do zastosowania w wielu gałęziach przemysłowych. Jedne z najchętniej wybieranych to właśnie wersje przeźroczyste, zapewniające swobodny wgląd na całe pomieszczenie. Najważniejsze zalety kotary paskowej to:

  • Ograniczenie strat ciepła lub zimna
  • Ograniczenie hałasu
  • Zapobieganie przeciągom
  • Zabezpieczenie przed promieniowaniem ultrafioletowym
  • Ograniczenie przenikania zapachów Łatwy montaż i łatwe czyszczenie
  • Atrakcyjne ceny
  • Doskonała jakość materiału

W tej kategorii znajdziesz niezawodne kotary paskowe przeźroczyste, które dopasujesz do swoich wymogów i konkretnego miejsca! Szeroka oferta łączy się z przystępnymi cenami i solidnym wykonaniem produktów.   

pixel