Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kurtyny magazynowe

( ilość produktów: 20 )

Kurtyny magazynowe, jak sama nazwa wskazuje, są z powodzeniem stosowane w magazynach. Mają na celu oddzielać różne strefy produkcyjne i magazynowe. Poza tym pozwalają segregować towary w odpowiednich sekcjach i zapobiegać stratom energii w danym miejscu. Ich właściwości sprawiają, że mogą nam służyć bez zarzutu przez długi czas. Zwróćmy uwagę na to, że oferta producentów jest atrakcyjna cenowo, szeroka i niezawodna! Przyjrzyjmy się temu, jakie cechy mają kurtyny z PCV i dlaczego są tak chętnie stosowane w magazynach. Co trzeba wiedzieć przed zakupem? Jakie możliwości dają kotary z PCV?

Kurtyny magazynowe

Kurtyny magazynowe to unikalne przegrody techniczne, które chronią wnętrze przed pyłami, kurzami, przeciągami i innymi warunkami środowiskowymi. Mogą osłaniać maszyny przed zanieczyszczeniami i pełnić funkcje ekranów akustycznych, stanowiąc ochronę przed hałasami z zewnętrz. Co ciekawe, kotara magazynowa PCV zmniejsza poziom hałasu nawet o 35 dB.  Produkty te są tworzone ze specjalnych pasów PCV, odznaczających się wysokim współczynnikiem oporu cieplnego. To oznacza, że kotary gwarantują dobrą izolację termiczną. W wielu zakładach pracy niezbędne jest utrzymanie odpowiedniej temperatury, dlatego warto stawiać na niezastąpione kurtyny magazynowe. Wydzielenie mniejszych stref w magazynach przekłada się na kontrolowanie temperatury i wilgotności powietrza, co z kolei zapewnia redukcję kosztów energii cieplnej. 

Szerokie zastosowanie

Zaletą kurtyn magazynowych jest niezwykle szerokie zastosowanie na rynku. Gdzie można z nich korzystać? Kotary PCV są często spotykane w centrach logistycznych, sklepach oraz dyskontach handlowych. Pozwalają one oddzielić strefę przeładunku od części składowej, co znacznie ogranicza przeciągi, przedostawanie się zabrudzeń i mieszanie się ciepłych oraz zimnych mas powietrza.  Co jeszcze doceniają użytkownicy? Kurtyny magazynowe zapewniają ochronę wnętrz w niewielkich schowkach lub składach. Ich zastosowanie oddziela optycznie zaplecze od ogólnych części pomieszczenia. Do wyboru mamy wiele różnych kolorów i stopni przejrzystości folii, dlatego z łatwością dopasujemy wygląd kotary magazynowej do aranżacji wnętrza. Nieprzejrzysta kurtyna w sklepie tworzy ścianę nieprzepuszczającą światła i zaciemniającą wnękę składową. Z kolei przejrzysta przegroda może oddzielać różne sekcje magazynowe. Użytkownicy korzystają z doświetlania pomieszczeń, podobnie jak w przypadku szyb okiennych. Co ciekawe, wersje stworzone z folii matowej przepuszczają mniejszą ilość światła, przy czym ich zaletą jest ochrona wnętrza przez wzrokiem innych osób.  Nowoczesne kurtyny magazynowe wzbudzają ogromne zainteresowanie na rynku. Producenci przez cały czas poszerzają ofertę, dając nam wiele możliwości podczas doboru. Gdzie można kupić takie kurtyny pvc? Na uznanie zasługuje internetowy sklep, zapewniający atrakcyjne ceny, dobrą jakość i szeroki asortyment. Każdy klient może skorzystać z profesjonalne pomocy sprzedawców, co jest na wagę złota w trakcie poszukiwań kurtyn magazynowych! Kurtyna paskowa na drzwi to najlepsze możliwe rozwiązanie dla magazynów!

pixel