Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kotary plastikowe

( ilość produktów: 20 )

Kotary plastikowe mają niezwykle szerokie zastosowanie na rynku. Są tworzone z miękkiego PCV, czyli materiału odpornego na działanie czynników zewnętrznych i wytrzymałego. Okazuje się, że kotara tego typu świetnie sprawdzi się w miejscu, gdzie trzeba odgrodzić dwa pomieszczenia i zapewnić swobodny ruch ludzi, maszyn, czy też pojazdów. W tej kategorii znajdziesz produkty najwyższej jakości, które będą Tobie służyć przez wiele lat!

Kotary foliowe plastikowe

Czym wyróżniają się kotary plastikowe? Przede wszystkim trzeba docenić ich łatwość montażu. Takie kurtyny pasowe odznaczają się elastycznością i wytrzymałością mechaniczną, dlatego są popularne w wielu miejscach. Poza tym kotara plastikowa może z powodzeniem zatrzymywać ciepło lub zimno i redukować hałas. Nie bez znaczenia są także atesty, które są potrzebne w przemyśle chemicznym. Do wyboru masz różnorodne propozycje, od kotar chłodniczych, standardowych, spawalniczych, po żebrowane, perforowane itp.  Kotary PCV plastikowe mają następujące zalety:

  • Bezpieczeństwo - posiadają atesty, dlatego z powodzeniem są stosowane w przemyśle spożywczym. 
  • Zatrzymywanie temperatury oraz kontrolowanie przepływu powietrza. 
  • Redukcja hałasu.
  • Odporność na działanie promieni UV.
  • Dobra elastyczność i wytrzymałość mechaniczna.
  • Ochrona użytkowników przed skaleczeniami za pomocą odpowiednich krawędzi, co przekłada się na komfort pracy. 
  • Łatwy montaż. 

Jak widzisz, niezawodne kotary paskowe plastikowe to pewność niezawodności w miejscach pracy!

Zastosowanie kotar plastikowych

Gdzie zazwyczaj stosowane są kotary foliowe plastikowe? Ich zastosowanie jest szerokie, a klienci wskazują na liczne korzyści płynące z użytkowania. Przykładowo można je wybrać do magazynów, zakładów mięsnych i spożywczych, chłodni, na stanowiskach spawalniczych, w bramach wyładunkowych, zakładach produkcyjnych i wielu innych. Producenci doskonale wiedzą, że dla klientów najważniejsza jest dobra jakość kotar plastikowych. W efekcie powstają produkty nowoczesne, trwałe i wygodne w użytkowaniu, spełniające potrzeby każdego użytkownika.  Co jeszcze warto wiedzieć o kotarach plastikowych? Nie zapominaj o tym, że szeroka oferta jest dostępna w internetowym sklepie. W tym wypadku skorzystasz z atrakcyjnych cen, bardzo dobrej jakości produktów i szerokiego asortymentu. Kotary tworzone na wymiar to gwarancja idealnego dopasowania do danego miejsca! Jeżeli nie wiesz, jak dokonać wyboru, skorzystaj z profesjonalnej pomocy specjalistów. Eksperci doradzają wszystkim klientom na podstawie swojej wiedzy i doświadczenia.  Kotary paskowe plastikowe to obiekt zainteresowań wielu klientów. Można je stosować w miejscach o natężonym ruchu, gdzie chcesz zniwelować straty energii cieplnej. Dzięki temu możesz liczyć na znacznie niższe rachunki. Kotary tego typu są odporne na wiele czynników zewnętrznych, dlatego spełniają swoje zadania nawet przez wiele lat. To produkty niezawodne, nowoczesne i trwałe, dające wiele możliwości! Poszukując najciekawszych propozycji, powinieneś mieć na uwadze swoje oczekiwania. 

pixel