Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kurtyny plandekowe

( ilość produktów: 20 )

Kurtyny plandekowe to rozwiązanie bardzo chętnie stosowane w wielu firmach. Są one tworzone z niezawodnych i wytrzymałych materiałów, tak aby służył nam przez wiele lat. Nie przepuszczają one wody i powietrza, dzięki czemu skutecznie mogą zatrzymywać wszelkie zanieczyszczenia. Ich szerokie zastosowanie daje nam mnóstwo nowych możliwości! Co warto wiedzieć o kurtynach plandekowych? Jakie zalety mają te produkty? Czym się wyróżniają?

Kurtyny plandekowe

Unikalne kurtyny plandekowe doskonale sprawdzają się jako ścianki do zamykania dużych powierzchni, przegrody pomieszczeń, czy też elastyczne ścianki do odgradzania stanowisk roboczych. Są także stosowane w myjniach samochodowych. Materiał PCV sprawia, że możemy je wykorzystać do podziału dużych powierzchni na mniejsze. Użytkownicy z ich pomocą tworzą osłony maszyn oraz obudowy stanowisk. Nie zapominajmy o tym, że kurtyny plandekowe mają za zadanie zatrzymywać ciepło w danym obszarze. Nie wpływają na zmniejszenie funkcjonalności wnętrza, gdyż w każdej chwili możemy je zdemontować lub odsunąć na bok. Co ciekawe, plandeki dodatkowo można wyposażyć w specjalne wgrzane okna. Na materiale wykonamy nadruki, tworząc jedyne w swoim rodzaju kurtyny PCV.

Niezawodne produkty

Producenci oferują kurtyny plandekowe na wymiar, dzięki czemu każdy klient dopasuje je do swoich oczekiwań i danego miejsca. Przegrody posłużą nam w lakierniach, malarniach proszkowych, halach produkcyjnych, magazynach, centrach logistycznych, myjniach samochodowych, spawalniach i warsztatach. Ich produkcja bazuje na trwałych i mocnych materiałach PCV, które są nazywane plandekami gumowanymi. Zastosowana tkanina zapewnia wytrzymałość na rozciąganie i rozerwanie, dlatego uzyskujemy pewność długiego użytkowania kurtyny plandekowej. Warstwa PCV pokrywa kurtyny z każdej strony, co w efekcie prowadzi do doskonałej szczelności. 

Najważniejsze zalety kurtyn plandekowych

Jakie zalety mają kurtyny plandekowe? Wśród najważniejszych korzyści z zastosowania wyróżnić można: Możliwość barwienia na różne kolory Nie przepuszczanie wody i powietrza Odporność na warunki pogodowe Gładka i błyszcząca powierzchnia, która zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń Niewielka grubość materiału Lekkość kurtyn plandekowych Elastyczność, dzięki czemu kurtyny można często składać, rozciągać i zginać Jak widać, wszystkie te cechy przekładają się na zadowolenie użytkowników. Kurtyny tego rodzaju są nieocenione w wielu miejscach, zapewniając wygodę i komfort w codziennej pracy! Przed ostatecznym wyborem powinniśmy zastanowić się nad tym, jakie są nasze oczekiwania i jakie wymiary nas interesują. W razie pytań, skorzystajmy z pomocy specjalistów z doświadczeniem i wiedzą.  Gdzie można zakupić kurtyny plandekowe? Szeroka oferta producentów czeka na nas w internetowym sklepie. Do wyboru mamy mnóstwo propozycji wysokiej jakości, które spełnią nasze oczekiwania. Wystarczy złożyć zamówienie i poczekać na dostawę, a następnie zamontować kurtynę plandekową w odpowiednim miejscu, uzyskując wiele korzyści. Jeżeli szukasz takich produktów jak: kurtyna drzwiowa lub kurtyna gumowa - zapraszamy również! 

pixel